Barcelona nie wiąże przyszłości z defensorem. Wkrótce trafi do Bundesligi

Daniele Longo, włoski dziennikarz, w poniedziałek poinformował, że Union Berlin jest blisko sfinalizowania przeprowadzki Sergino Desta. W najbliższych dniach powinno dojść do domknięcia na ostatni guzik transferu amerykańskiego defensora z Barcelony.

Sergino Dest
PressFocus Na zdjęciu: Sergino Dest
  • Sergino Dest wkrótce opuści Milan i wróci do Barcelony
  • Jednak pobyt Amerykanina w stolicy Katalonii będzie chwilowy
  • Prawy defensor ma latem zasilić szeregi Unionu Berlin

Union Berlin domyka transfer Sergino Desta

Sergino Dest już od ponad miesiąca jest łączony z przeprowadzką do Unionu Berlin. Daniele Longo w poniedziałek poinformował, że niemiecki klub jest niemal dogadany z FC Barceloną i w ciągu najbliższych dni ma dojść do finalizacji transferu reprezentanta Stanów Zjednoczonych.

Wiele mówiło się w mediach, że Dest miałby zasilić szeregi Unionu Berlin na zasadzie wypożyczenia. Jednak z informacji przekazanych przez włoskiego dziennikarza wynika, że stołeczny klub będzie chciał już teraz podpisać na stałe kontrakt z Amerykaninem.

Wychowanek Ajaksu Amsterdam ten sezon spędził na rocznym wypożyczeniu w Milanie. Jego przygoda na boiskach Serie A okazała się kompletnym niewypałem. W koszulce “Rossonerich” rozegrał w lidze osiem spotkań, w których zaprezentował się zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Sprawdź także: Chelsea ma nowego trenera. Potwierdziły się medialne spekulacje

Komentarze