Trzej giganci chcą Donnarummę

Ginaluigi Donnarumma
Ginaluigi Donnarumma PressFocus

Jak doniósł Fabrizio Romano, Mino Raiola negocjuje z Barceloną, Juventusem oraz Paris Saint-Germain w sprawie Gianluigiego Donnarummy.

  • Kilka dni temu Milan potwierdził, że tego lata Donnarumma odejdzie z klubu
  • Wolnym agentem zainteresowane są największe marki
  • Mino Raiola prowadzi bezpośrednie rozmowy z trzema z nich: Barceloną, Juventusem i PSG

Donnarumma może przebierać w ofertach

Według Fabrizio Romano, Barcelona ma w ciągu najbliższych dni podjąć decyzję w sprawie Gianluigiego Donnarummy. Wydaje się jednak, że ten kierunek jest najdalej od Włocha. Niezależnie bowiem od okoliczności, pozycja Marca-Andre Ter Stegena jako numeru jeden będzie niekwestionowana.

Przy niemal każdej wielkiej sadze transferowej musi znaleźć się miejsce dla Paris Saint-Germain i tak jest też tym razem. Francuzi są zadowoleni z usług Keylora Navasa, ale w wieku 34 lat Kostarykanin jest już blisko zakończenia gry na najwyższym poziomie, czego nie można powiedzieć o byłym już bramkarzu Milanu.

Przez długie tygodnie wiele wskazywało na to, że to Juventus jest najbliżej sprzątnięcia gwiazdy swemu wielkiemu rywalowi. Donnarumma ma już wielkie doświadczenie w Serie A, w której zadebiutował w wieku 16 lat. Ponadto Stara Dama nie jest w pełni zadowolona z dyspozycji Wojciecha Szczęsnego.

Nie wiadomo jeszcze, jaki kierunek jest najbliższy Donnarummie. Mino Raiola ma jednak zapewniony pewien komfort pracy, wiedząc, że jego klienta chcą największe marki Europy. Pytanie brzmi: która z nich zaprezentuje agentowi najlepszą ofertę?

Komentarze