Thiago Silva dołączy do Ribery’ego?

Serie A
Serie A

Fiorentina jest zainteresowana zatrudnieniem doświadczonego Brazylijczyka Thiago Silvy. Jak poinformował Gianluca Di Marzio, rozmowy w tej sprawie już się rozpoczęły. Dla 35-letniego piłkarza byłby to powrót na włoskie boiska po ośmiu latach.

Czytaj dalej…

Doświadczony środkowy obrońca z końcem czerwca, kiedy wygaśnie jego kontrakt, pożegna się z francuskim Paris Saint-Germain. Thiago Silva nie może narzekać jednak na brak możliwości, a kolejna miała się pojawić ze strony Fiorentiny.

Władze klubu z Florencji liczą, że uda im się sprowadzić do zespołu kolejnego doświadczonego zawodnika, po tym jak rok temu sięgnęli po Francka Ribery’ego. Na przeszkodzie mogą jednak stanąć oczekiwania finansowego samego Brazylijczyka, który na Parc des Princes zarabiał ponad 11 milionów euro rocznie. Taka kwota jest zdecydowanie poza zasięgiem włoskiego klubu.

Thiago Silva zdaje sobie jednak sprawę, że jeżeli chce kontynuować występy w Europie, będzie musiał obniżyć swoje żądania. Czy Fiorentina dojdzie z nim w tej kwestii do porozumienia? Trudno powiedzieć. Wstępne rozmowy zostały już jednak rozpoczęte.

Komentarze