Man City określił maksymalną cenę za Ferrana Torresa

Piłkarze Manchesteru City
Piłkarze Manchesteru City fot. Razvan Pasarica / SPORTPICTURES

Manchester City prowadzi rozmowy z Valencią z w sprawie transferu utalentowanego pomocnika Ferrana Torresa. Angielski klub nie zamierza jednak “rozbijać banku”, aby sprowadzić do siebie 20-latka.

Czytaj dalej…

Ferran Torres jest jednym z zawodników, którzy prawdopodobnie pożegnają się z hiszpańskim klubem podczas letniego okna transferowego. Umowa pomocnika z Valencią obowiązuje tylko do 30 czerwca 2021 roku. Piłkarz nie jest natomiast zainteresowany jej przedłużeniem.

Manchester City nie wyda kroci

Manchester City już od jakiegoś czasu czyni starania o pozyskanie Ferrana Torresa. Doszedł już nawet do porozumienia z samym piłkarzem w sprawie warunków indywidualnego transferu. Teraz musi uzgodnić warunki transferu z Valencią. Stanowisko przedstawicieli angielskiego klubu w tej sprawie jest jasne.

Obywatele chcą wykorzystać fakt, że umowa piłkarza z Valencią obowiązuje jeszcze tylko przez rok i są gotowi wyłożyć za niego maksymalnie 35 milionów euro plus ewentualne bonusy – poinformowała Marca.

Kolejny krok Ferrana Torresa

Urodzony w 2000 roku pomocnik jest wychowankiem Valencii. W pierwszej drużynie klubu z Estadio Mestalla zadebiutował w sezonie 2017/18. Od tamtej pory rozegrał 96 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywają dziewięć bramek i notując 12 asyst.

Ferran Torres regularnie występował również w młodzieżowych reprezentacjach Hiszpanii, w różnych kategoriach wiekowych.

Komentarze