Juergen Klopp
Juergen Klopp fot. Grzegorz Wajda

Liverpool wyłoży 45 mln euro za Llorente?

Przedstawiciele Liverpoolu rozglądają się za nowym środkowym obrońcą, który mógłby zastąpić w kadrze Dejana Lovrena. Jednym z kierunków w który spoglądają władze lidera Premier League jest hiszpańska La Liga.

Czytaj dalej…

W ostatnim czasie z klubem z Anfield Road łączeni już byli Zouhair Feddal i Leandro Cabrera, a obecnie najpoważniejszą opcją wydaje się być występujący w Realu Sociedad Diego Llorente.

Jak informuje La Razon, powołując się na doniesienia Liverpool Echo, klub z Anfield Road jest gotowy wyłożyć za Hiszpana obrońcę klubu z San Sebastian 45 milionów euro, czyli kwotę znajdującą się w klauzuli odstępnego zawartej w kontrakcie piłkarza.

26-letni Diego Llorente jest wychowankiem Realu Madryt, ale w pierwszym zespole Królewskich rozegrał zaledwie trzy spotkania. Przed przenosinami w 2017 roku do Realu Sociedad występował także na zasadzie wypożyczenia w Rayo Vallecano i Maladze. Łączne na swoim koncie ma 127 spotkań i siedem goli w hiszpańskiej ekstraklasie. Miał również okazję do pięciu występów w reprezentacji Hiszpanii.

Komentarze