Jadon Sancho
Jadon Sancho fot. Razvan Pasarica / SPORT PICTURES

Borussia wysyła Man Utd kolejny sygnał ws. Sancho

Manchester United cały czas ma nadzieję na sprowadzenie Jadona Sancho, ale szkoleniowiec Borussii Dortmund Lucien Favre jest przekonany, że do zamknięcia okna transferowego nic w tej kwestii się nie wydarzy.

Czytaj dalej…

Czerwonym Diabłom pozostały już tylko trzy tygodnie na sprowadzenie nowego zawodnika na prawe skrzydło, co jest obecnie priorytetem menedżera Ole Gunnara Solskjaera. Klub z Old Trafford nie rezygnuje ze starań o Sancho, ale jednocześnie rozgląda się za alternatywami. Z przenosinami do Manchesteru United łączeni byli już David Brooks, Douglas Costa czy Ivan Perisić.

Na przeszkodzie w sfinalizowaniu transferu Sancho stanął brak porozumienia w sprawie warunków kontraktu. Przedstawiciele angielskiego klubu kontynuują rozmowy w tej sprawie z menedżerem piłkarza Emeką Obasim i jak informuje Manchester Evening News, w ostatnim tygodniu poczynili w tej kwestii postępy. Czy transfer w tym roku jest jeszcze możliwy? Borussia, reprezentowana przez Luciena Favre, wysłała w tej sprawie jasny komunikat.

Borussia przygotowuje się obecnie do poniedziałkowego spotkania z Duisburgiem w ramach Pucharu Niemiec, a trener zespołu z Signal Iduna Park nie bierze już pod uwagę odejścia Sancho podczas obecnego okna transferowego.

– Potrzebujemy go, bez wątpienia. Wszyscy byli szczęśliwi, że został. Nie musimy rozmawiać o jego umiejętnościach, one są ogromne. Strzelił i asystował przy wielu bramkach, często może zrobić różnicę. Ale jest kilka szczegółów, które musi poprawić. To jednak normalne w przypadku 20-latka – powiedział Favre, szkoleniowiec Borussii, cytowany przez Manchester Evening News.

Komentarze