Piłki w siatce
Piłki w siatce fot. Sport Pictures

Tottenham zarzuci sieci na Zaniolo?

Jeszcze niedawno wszystko wskazywało na to, że Nicolo Zaniolo podpisze nową umowę z AS Romą. Tymczasem najnowsze doniesienia ws. przyszłości zawodnika sugerują, że ofertę w jego sprawie planuje złożyć Tottenham Hotspur. Władze finalistów ostatniej edycji Ligi Mistrzów są gotowi wyłożyć za zawodnika 15 mln euro, dodając też Toby’ego Alderweirelda.

Czytaj dalej…

Rozmowy na temat nowego kontraktu Zaniolo z przedstawicielem Serie A utkwiły w martwym punkcie, co zamierza wykorzystać przedstawiciel Premier League.

Na pierwszy rzut oka propozycja złożona przez Tottenham nie brzmi atrakcyjnie, ale biorąc pod uwagę, że szeregi rzymian mogą pożegnać Stephan El Shaarawy, czy Cengiz Ünder, to wszystko jest możliwe. Wymieniona dwójka nie ukrywa tego, że oczekuje poprawy swoich warunków kontraktowych.

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie szeregi Romy opuścił też Kostas Manolas, decydując się na kontynuowanie swojej kariery w SSC Napoli. Właśnie greckiego obrońcę miałby w stołecznej drużynie zastąpić Belg w osobie Alderweirelda.


Komentarze