Tchouameni zdecydowany ws. przyszłości w Realu Madryt

Według Jorge Picona, Aurelien Tchouameni jest zdecydowany, aby pozostać w Realu Madryt na kolejny sezon. Zdaniem dziennikarza Revelvo, francuski pomocnik chce walczyć o swoje miejsce w składzie Królewskich mimo potencjalnego transferu Jude'a Bellinghama.

Aurelien Tchouameni
IMAGO / Sergio Ruiz Na zdjęciu: Aurelien Tchouameni
  • Tchouameni nie chce odchodzić z Realu Madryt
  • Pomocnik stracił miejsce w składzie, ale chce walczyć o swoją pozycję
  • Francuz chce zostać mimo spodziewanego transferu Bellinghama

Tchouameni chce walczyć o swoje miejsce w Realu

Tchouameni trafił do Realu Madryt przed rokiem mimo wielkiego zainteresowania wielu klubów, w tym Liverpoolu. Zaledwie po jednym sezonie spędzonym w drużynie Królewskich media rozpoczęły spekulacje, że Francuz latem może opuścić Santiago Bernabeu.

Ma to związek z potencjalnym transferem Jude’a Bellinghama do zespołu Realu Madryt. Zdaniem niektórych dziennikarzy w środku pola Los Blancos zrobi się zbyt ciasno, dlatego Francuz może opuścić klub.

Jednak według Jorge Picona jedyną wolą Aureliena Tchouameniego jest pozostanie w ekipie z Madrytu. Pomocnik nie chce rezygnować z walki o grę w pierwszym składzie nawet pomimo spodziewanego transferu Jude’a Bellinghama.

Te doniesienia z pewnością nie są zadowalające dla Liverpoolu, o którym mówiło się w ostatnich dniach, że spróbuje wyciągnąć Francuza z Realu podczas letniego okienka transferowego. The Reds mieli nawet przygotować na ten cel 85 mln euro.

Zobacz również: Angielski gigant godzi się z porażką w sprawie transferu Kane’a?

Komentarze