Szykuje się hit transferowy? Neymar łączony z wielkim powrotem

Nie udał się powrót Leo Messiego do FC Barcelony, ale może dojść do innego spektakularnego ruchu. Jak informuje hiszpański SPORT, Neymar został zaoferowany Blaugranie.

Neymar
PressFocus Na zdjęciu: Neymar
  • Neymar ponownie jest łączony z powrotem do Barcelony
  • PSG chce się pozbyć gwiazdy z listy płac
  • Blaugrana monitoruje sytuację, podobnie jak trzy wielkie kluby Premier League

Neymar zaoferowany Barcelonie

Neymar znalazł się na liście życzeń gigantów Premier League. W tym gronie znajdują się Manchester United, Chelsea i Newcastle. Jednak wiele wskazuje na to, że Brazylijczyk nie chce przenosić się do Anglii. Jak informuje kataloński SPORT, skrzydłowy został zaoferowany swojemu byłemu klubowi – FC Barcelonie.

Neymar opuścił Barcelonę niemal sześć lat temu. Od tamtej pory regularnie, co kilka miesięcy, powraca temat jego powrotu na Camp Nou. Tym razem scenariusz jest naprawdę możliwy, bo Dumie Katalonii nie udało się zrealizować powrotu Messiego i być może chciałaby dokonać innego spektakularnego ruchu. Sam piłkarz ma zrezygnować z wysokiej pensji, co jeszcze bardziej zwiększa szanse transakcji.

31-latek jest na wylocie z Paryża. Klub nie chce wiązać przyszłości z Brazylijczykiem i już tego lata chce się go pozbyć z listy płac.

Komentarze