Sterling żądny regularnej gry, możliwy transfer do Włoch

Raheem Sterling
fot. PressFocus Na zdjęciu: Raheem Sterling

AC Milan niewykluczone, że niebawem zmieni właściciela. W grze o klub z Serie A jest Investgrup. Tymczasem już pojawiły się spekulacje, kto może trafić do ekipy z Mediolanu. La Gazzetta dello Sport twierdzi, że włoskiej ekipie został zaoferowany Raheem Sterling.

  • AC Milan może być wkrótce wielkim graczem na rynku transferowym
  • Włoskie media podają, że do ekipy z Mediolanu może trafić Raheem Sterling
  • Rynkowa wartość angielskiego zawodnika wynosi 85 milionów euro

Sterling może zamienić Premier League na Serie A

AC Milan może wzmocnić się w trakcie letniej sesji transferowej na kilku pozycjach. Najnowsze wieści La Gazzetta dello Sport sugerują, że Raheem Sterling może zmienić barwy klubowe.

Reprezentant Anglii podobno nie jest już w najlepszych relacjach z menedżerem Man City Josepa Guardioli. W mediach pojawiają się spekulację, że agenci piłkarza chcą zaproponować Sterlinga działaczom Rossonerich.

27-letni zawodnik w tej kampanii wystąpił łącznie w 40 spotkaniach, w których strzelił 14 goli, a ponadto zaliczył siedem asyst. Obecny kontrakt zawodnika wygasa z końcem czerwca 2023 roku.

Sterling to nie jedyny piłkarz, którym jest zainteresowany Milan. Mediolański klub celuje też w transfery z udziałem z Divocka Origiego oraz Svena Botmana.

Ostatnio pojawiły się też plotki transferowe, sugerujące, że Milan może spróbować pozyskać Marco Asensio i Christophera Nkunku. Rynkowa wartość zawodnika Los Blancos wynosi 30 milionów euro. Z kolei rynkowa wartość gwiazdy RB Lipsk wynosi 60 milionów euro.

Czytaj więcej: Milan odpowiada Interowi i wraca na fotel lidera

Komentarze