Schmeichel oficjalnie w nowych barwach. Zagra w renomowanym klubie

Kasper Schmeichel miniony sezon spędził w OGC Nice. Duńczyk rozwiązał jednak umowę z francuskim klubem. Syna legendarnego bramkarza zatrudnił Anderlecht.

Kasper Schmeichel
IMAGO Na zdjęciu: Kasper Schmeichel
  • Kasper Schmeichel zakończył swoją przygodę we Francji
  • Duńczyk po rozwiązaniu umowy z OGC Nice nie był długo bez klubu
  • 36-latek związał się rocznym kontraktem z opcją przedłużenia z Anderlechtem

Schmeichel nie jest już bez klubu. Znamy nowy zespół Duńczyka

Kasper Schmeichel to syna legendarnego bramkarza Petera. Jego syn również ma swoje sukcesy. Były mistrz Anglii z Leicester oraz reprezentant Danii kilka dni temu rozwiązał kontrakt z OGC Nice. Schmeichel zdecydował się związać z Anderlechtem.

Podpisanie kontraktu z Kasperem Schmeichelem wpisuje się w nasze pragnienie, aby rywalizować na najwyższym poziomie na wszystkich pozycjach. Kasper może mieć ogromne znaczenie wartość dla tego klubu dzięki swojemu doświadczeniu, zarówno na boisku, jak i poza nim – komentuje dyrektor generalny Anderlechtu Jesper Fredberg:

Po rozmowie z Jesperem i Brianem byłem bardzo podekscytowany projektem, który realizują. Anderlecht to po prostu ogromny klub, a byli koledzy z różnych drużyn zawsze bardzo ciepło i ciepło wypowiadali się o tym miejscu. To było coś, czego naprawdę chciałem stać się częścią – powiedział Schmeichel po podpisaniu rocznej umowy (z opcją przedłużenia o rok) z 34-krotnym mistrzem Belgii.

Czytaj także: Na Hendersonie się nie skończy. Gerrard chce wzmocnień z Premier League

Komentarze