Saudyjczycy się nie zatrzymują. Wzięli na cel gwiazdę Tottenhamu

Jak donosi Ben Jacobs z CBS Sports, Saudyjczycy rozpoczęli już rozmowy na temat sprowadzenia Heung-min Sona w 2024 roku. Pokazali w ostatnich tygodniach, że ich ofertom finansowym trudno odmówić nawet największym gwiazdom.

Heung-min Son
IMAGO / John Patrick Fletcher Na zdjęciu: Heung-min Son
  • Kluby z Arabii Saudyjskiej rozochocili się po sukcesie w sprowadzeniu Cristiano Ronaldo i Karima Benzemy
  • Jak donosi dziennikarz CBS Sports, teraz kuszą Heung-min Sona
  • Podobno przeprowadzili już pierwsze rozmowy z Koreańczykiem na temat ewentualnego transferu w 2024 roku

Heung-min Son kuszony przez kluby z Arabii Saudyjskiej

Czy kluby z Arabii Saudyjskiej prezentują to, co ich chińskie odpowiedniki kilka lat temu? Wydaje się, że tym razem ekspansja azjatyckiego futbolu jest rozwinięta na znacznie bardziej szeroką skalę. Pokazuje to fortuna, jaką zarabiają w czołowych klubach tamtejszej ligi Cristiano Ronaldo i Karim Benzema. A to przecież nie koniec. Od miesięcy słyszymy doniesienia o horrendalnych ofertach Saudyjczyków dla Leo Messiego, Sergio Busquetsa czy Jordiego Alby. We wtorek pojawiły się też informacje o stu milionach euro za rok gry zaproponowanych N’Golo Kante.

Na tym nie zamierzają wcale poprzestać. Jak donosi Ben Jacobs z CBS Sports, kluby z Arabii Saudyjskiej kuszą też Heung-min Sona. Podobno przeprowadzono już wstępne rozmowy na temat transferu Koreańczyka, do którego miałoby dojść latem 2024 roku.

Son rozegrał w tym sezonie 47 spotkań we wszystkich rozgrywkach dla Tottenhamu. Zanotował w nich 14 bramek i sześć asyst.

Czytaj więcej: Za Lewandowskim debiutancki sezon w La Lidze. Czy Polak stał się ofiarą własnego sukcesu?

Komentarze