Saudyjczycy kuszą filar obrony Realu Betis. Trener przeciwny transferowi

Real Betis wkrótce może stracić ważnego defensora. Al Ittihad stara się o transfer Luiza Felipe, któremu przeciwny jest Manuel Pellegrini. Matteo Moretto jest zdania, że klub z Sewilli sprzeda mimo wszystko stopera.

Luiz Felipe
Imago/Antonio Pozo Na zdjęciu: Luiz Felipe
  • Letnie okno transferowe w Arabii Saudyjskiej zamyka się dopiero 7 września
  • Al Ittihad od dłuższego czasu negocjuje z Realem Betis transfer Luiza Felipe
  • Saudyjczycy gotowi są zapłacić za transfer 25 milionów euro. Operacji sprzeciwia się Manuel Pellegrini

Trener Realu Betis nie chce odejścia Luiza Felipa

Dla większości klubów europejskich letnie okno transferowe jest już zamknięte. W Arabii Saudyjskiej wciąż jednak można dokonywać transferów, a media spodziewają się, że tamtejszą ligę zasili jeszcze kilku zawodników z Europy. Jednym z nich według Matteo Moretto może zostać Luiz Felipe. 

O pozyskanie środkowego obrońcy Realu Betis stara się Al Ittihad. Oba kluby są od dłuższego czasu w zaawansowanych negocjacjach, a Betis na sprzedaży Włocha mógłby zarobić ponad 25 milionów euro. Perspektywa sporego zarobku jest dla włodarzy klubu z Sewilli kusząca.

POLECAMY TAKŻE

Przeciwny operacji jest trener Manuel Pellegrini. Chilijczyk uważa, że sprzedaż tak ważnego obrońcy może odbić się na wynikach drużyny. W Al Ittihad Luiz Felipe miałby zostać szefem formacji defensywnej. Wcześniej do tego klubu przenieśli się m.in. Karim Benzema, Fabinho, czy N’Golo Kante.

Sprawdź: Fani Sevilli sprzeciwiają się transferowi gwiazdy

Komentarze