Ważny gracz Rakowa na liście życzeń utytułowanego klubu

Raków Częstochowa jest bliski sięgnięcia po tytuł mistrza Polski. To zasługa znakomitej formy wielu zawodników, do których zalicza się Giannis Papanikolau. Tomasz Włodarczyk z redakcji Meczyki.pl przekazał, że zawodnikiem lidera Ekstraklasy mocno interesuje się AEK Ateny.

Giannis Papanikolaou
Pressfocus Na zdjęciu: Giannis Papanikolaou
  • Giannis Papanikolau ma stałe miejsce w wyjściowym składzie Rakowa Częstochowa
  • Tomasz Włodarczyk przekazał, że Grek znalazł się na celowniku AEK Ateny
  • Raków może spodziewać się latem atrakcyjnej oferty za 24-latka

Giannis Papanikolau na radarze AEK Ateny

Porażka z Legią Warszawa w sobotnim hicie Ekstraklasy sprawiła, że przewaga Rakowa Częstochowa stopniała do sześciu punktów. Mimo to media i kibice są przekonani, że to podopieczni Marka Papszuna sięgną w tym sezonie po tytuł mistrza Polski.

Pozycja lidera to zasługa dobrej formy wielu zawodników. W tym gronie wskazać można Giannisa Papanikolaou, który w układance trenera jest jednym z istotniejszych zawodników. 24-latek rozegrał w tym sezonie już 34 spotkania.

Tomasz Włodarczyk z redakcji Meczyki.pl przekazał, że defensywny pomocnik znalazł się na celowniku AEK Ateny. Niewykluczone, że latem do Rakowa wpłynie za Greka oferta, zwłaszcza że w przeszłości będąc młodzieżowcem, reprezentował barwy klubu z Aten.

Jak udało mi się ustalić, na wczorajszym spotkaniu obserwowali go poważni ludzie z AEK-u Ateny, którzy chętnie sprowadziliby go do swojego klubu. Grał w przeszłości w młodzieżowych zespołach AEK-u. Raków nie lubi oddawać swoich zawodników, ale kto wie, jak będzie w tym przypadku – stwierdził Włodarczyk.

Komentarze