PSG wyceniło Kimpembe, inaczej wartość zawodnika widzi klubu z Premier League

Presnel Kimpembe
fot. PressFocus Na zdjęciu: Presnel Kimpembe

PSG w związku z nowymi porządkami w klubie nie tylko skupia się na pozyskiwaniu nowych zawodników, ale też żegna się z tymi, którzy moga mieć mniejsze szanse na grę. Jednym z takich piłkarzy może być Presnel Kimpembe. The Independent twierdzi, że Chelsea jest zainteresowana Francuzem.

  • Presnel Kimpembe znajduje się na celowniku jednego z gigantów Premier League
  • The Indepnedent ujawniło, że Chelsea chce pozyskać Francuza
  • PSG wyceniło 26-latka na 50 milionów euro plus 10 milionów euro bonusów

Chelsea celuje w transfer Kimpembe

PSG w trakcie kampanii 2022/2023 będzie broniło mistrzostwa Francji, a także chce spróbować wygrać Ligę Mistrzów. Realny scenariusz zakłada, że pierwszy z celów nie będzie dotyczył Presnela Kimpembe.

The Independent podaje, że francuski defensor znajduje się na liście życzeń Chelsea. Mistrzowie Ligue 1 oczekują jednak 50 milionów euro za Kimpembe plus 10 milionów euro w formie bonusów. Znacznie mniej jest w stanie wyłożyć za zawodnika klub z Premier League.

Zobacz także:

Widoczna jest ogromna różnica między wycenami zawodnika obu ekip. Sternicy The Blues są gotowi przeznaczyć na transakcję nie więcej niż 30 milionów euro. Jednocześnie priorytetem Kimpembe jest kontynuowanie kariery w ekipie z Parc des Princes.

26-letni zawodnik jest wychowankiem PSG. W ostatniej kampanii rozegrał łącznie 41 meczów, notując w nich dwa trafienia i jedną asystę. W trakcie pobytu w ekipie z Parc des Princes defensor wygrał sześć razy mistrzostwo Francji, pięć razy Puchar Francji i cztery razy Puchar Ligi Francuskiej.

Czytaj więcej: PSG chce napastnika Benfiki Lizbona

Komentarze