Pomocnik Bayernu podąży drogą Roberta Lewandowskiego?

Dziennikarze Mundo Deportivo twierdzą, że Joshua Kimmich nie chce już dłużej grać dla Bayernu Monachium. Reprezentant Niemiec może podążyć drogą Roberta Lewandowskiego i postarać się wywrzeć presję na włodarzach mistrza Niemiec.

Joshua Kimmich
Imago/Teresa Kroeger Na zdjęciu: Joshua Kimmich
  • Joshua Kimmich znajduje się na liście życzeń FC Barcelony
  • Dumy Katalonii na ten moment nie stać na jego pozyskanie, a Bayern nie zamierza tego ułatwiać
  • Media twierdzą, że Niemiec chce dołączyć do Barcy i może zacząć wywierać presję na Bawarczykach w tym kierunku

Kimmich może zacząć wywierać presję na Bayernie

FC Barcelona dała do zrozumienia, że Joshua Kimmich jest jednym z zawodników, którzy bardzo jej się podobają. Reprezentanta Niemiec w zespole chciałby mieć Xavi, choć zdaje sobie sprawę, że transfer byłby niezwykle trudny do zrealizowania. Bayern Monachium nie zamierza sprzedawać swojego gracza. 

Według dziennikarzy Mundo Deportivo istotną rolę może odegrać sam zawodnik. Uważają oni, że 28-latek jest skłonny przenieść się do Barcelony i nie chce już dłużej reprezentować Bayernu. Niewykluczone, że podąży on drogą Roberta Lewandowskiego. 

Polak rok temu zaczął wywierać mocną presję na działaczach Bawarczyków i dopiero to utorowało mu drogę do transferu. Możliwe, że Joshua Kimmich zdecyduje się podjąć konkretne działania, które również pozwolą mu dołączyć do Dumy Katalonii.

Także u nas: Real Madryt pracuje nad kolejnym hitem transferowym. Pyta o gracza Bayernu

Komentarze