Papszun komentuje sytuację zawodnika. “To ich trzeba zapytać o tę sprawę”

Marek Papszun i Michał Świerczewski podczas konferencji prasowej zostali zapytani o przyszłość jednego z piłkarzy klubu z Częstochowy. Czy Patryk Kun zamieni Raków na Legię?

Patryk Kun (Raków Częstochowa)
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Patryk Kun (Raków Częstochowa)
  • Marek Papszun po sezonie odchodzi z Częstochowy
  • Czy Raków opuści także Patryk Kun?
  • 27-latek jest łączony z Legią Warszawa

Raków. Patryk Kun odejdzie z klubu? Papszun i Świerczewski komentują

Patryk Kun od niemal pięciu lat reprezentuje Raków Częstochowa. Kontrakt 27-latka z ekipą lidera PKO BP Ekstraklasy wygasa wraz z końcem tego trwających rozgrywek i wszystko wskazuje na to, że strony nie porozumieją się w kwestii jego przedłużenia. To oznacza, że lewy pomocnik będzie mógł związać się z nowym klubem jako wolny zawodnik.

Gdzie w kolejny sezonie zagra dynamiczny wahadłowy? Zgodnie z pogłoskami Kun ma dołączyć do Legii. Teraz o sytuację byłego piłkarza Rozwoju Katowice zostali zapytani Marek Papszun, trener Medalików, i Michał Świerczewski, właściciel klubu.

– Takie doniesienia istnieją. Jednak o tę sprawę należałoby zapytać zawodnika i Legię, ponieważ to są strony, które do ewentualnego porozumienia doprowadziły. Ale my nie jesteśmy osobami, które na to pytanie mogą odpowiedzieć – stwierdził szkoleniowiec Rakowa. – Podpiszę się pod tym, co powiedział Marek – dodał Świerczewski.

Zobacz także: Sensacja w Ekstraklasie! Marek Papszun odchodzi z Rakowa!

Komentarze