Odriozola chce wrócić do byłego klubu. Królewscy pójdą mu na rękę?

Alvaro Odriozola chce latem zmienić klub i wrócić do regularnych występów. Jego marzeniem jest ponowne związanie się z Realem Sociedad. Władze Królewskich zostały poinformowane o jego decyzji.

Alvaro Odriozola
fot. PressFocus Na zdjęciu: Alvaro Odriozola
  • Real Madryt nie wiąże przyszłości z Alvaro Odriozolą
  • Boczny obrońca chce opuścić klub już tego lata
  • Marzeniem Hiszpana jest powrót do Realu Sociedad

Królewscy rozwiążą kontrakt z obrońcą?

Real Madryt latem rozstanie się z kilkoma zawodnikami. Wygasającego kontraktu nie przedłuży Marco Asensio, który chce częściej pojawiać się na murawie. Coraz więcej wskazuje na to, że na przeprowadzkę do Arabii Saudyjskiej zdecyduje się natomiast Karim Benzema. Opuścić Santiago Bernabeu planuje także Alvaro Odriozola, mający za sobą raptem sześć występów w sezonie 2022/2023.

Obie strony nie są skore do kontynuowania współpracy. Odriozola marzy o odejściu i powrocie do macierzystego Realu Sociedad. Byłoby to możliwe, gdyż Baskowie realnie rozważają go jako opcję do wzmocnienia prawej strony defensywy.

Kluczową decyzję w tej sprawie ma Real Madryt, który może pójść na rękę zawodnikowi i rozwiązać z nim obowiązujący do 2024 roku kontrakt. Wówczas ten ruch stałby się dużo bardziej prawdopodobny. W przeciwnym razie Real Sociedad będzie musiał zapłacić za 27-latka.

Zobacz również: Przenosiny Benzemy do Arabii Saudyjskiej prawie dopięte. Gigantyczny problem Królewskich

Komentarze