Nottingham nie zdąży z transferem Navasa?

Keylor Navas
PressFocus Na zdjęciu: Keylor Navas

Brytyjski The Athletic informuje, że transfer Keylora Navasa do Nottingam Forest staje się coraz mniej prawdopodobny ze względu na problemy między bramkarzem a Paris Saint-Germain.

  • Nottingham Forest poszukuje bramkarza
  • Anglicy chcą zastąpić kontuzjowanego Hendersona
  • Jednak transfer Navasa jest mało prawdopodobny

Navas do lata pozostanie w PSG?

Według informacji przekazywanych przez L’Equipe Keylor Navas jest zdecydowany na opuszczenie Paris Saint-Germain. W styczniu pojawiały się doniesienia, że reprezentant Kostaryki może trafić do Premier League, a konkretnie do Nottingham Forest, choć bramkarzem były zainteresowane także inne zespoły angielskiej ekstraklasy.

Nottingham Forest chce sprowadzić kolejnego golkipera po kontuzji Deana Hendersona. Jednak transfer Keylora Navasa może okazać się niemożliwy. Bramkarz nie potrafi dojść do porozumienia ze swoim obecnym klubem Paris Saint-Germain w sprawie przyszłości.

The Athletic podkreśla, że Navas może jeszcze trafić do Nottingham Forest podczas styczniowego okienka transferowego, ponieważ sprawa ma charakter dynamiczny, jednak obecnie taki scenariusz wydaje się być mało prawdopodobny.

Navas stracił miejsce w składzie PSG na rzecz Donnarummy, który na dobre zadomowił się w pierwszym składzie francuskiej drużyny. Kostarykanin w obecnym sezonie wystąpił zaledwie w dwóch meczach Pucharu Francji. Podczas meczów Ligi Mistrzów oraz Ligue 1 na murawie nie pojawił się nawet na minutę.

Zobacz również: Kolejne sensacyjne odejście z Manchesteru City?

Komentarze