Beniaminek Premier League walczy o reprezentanta Szwajcarii

Remo Freuler
PressFocus Na zdjęciu: Remo Freuler

Nottingham Forest podobno rozpoczął rozmowy z Atalantą Bergamo w sprawie ewentualnego transferu Remo Freulera. Choć negocjacje są na początkowym etapie to ekipa z Premier League mocno naciska na sfinalizowanie tego ruchu.

  • Nottingham Forrest walczy o sprowadzenie Remo Freulera z Atalanty
  • Obie ekipy rozpoczęły już negocjacje w sprawie transferu
  • Wkrótce możemy spodziewać się nowych ustaleń w tym temacie

Remo Freuler trafi do Nottingham Forrest?

Beniaminek Premier League Nottingham Forrest ciężko pracuje, aby wzmocnić swój skład podczas letniego okienka transferowego przed rozpoczęciem kampanii w najwyższej klasie rozgrywkowej, próbując uniknąć powrotu do Championship po zaledwie roku. Anglicy wydali już ponad 80 milionów euro na graczy tego lata, ale wciąż starają się o sprowadzenie kolejnych piłkarzy.

Jak donosi Gianluca Di Marzio, Nottingham Forest negocjuje obecnie umowę z Atalantą dotyczącą Remo Freulera, chcąc poszerzyć swój skład o doświadczonego reprezentanta Szwajcarii.

30-letni pomocnik ma ważny kontrakt z Atalantą do czerwca 2025 roku. Obecnie jest wyceniany na około 20 milionów euro.

Obu klubom zależy na jak najszybszym dojściu do porozumienia, aby nie zwlekać z ostateczną decyzją do ostatnich dni okienka transferowego. W związku z tym dość szybko możemy spodziewać się kolejnych aktualizacji w sprawie negocjacji dotyczących Szwajcara.

Freuler strzelił 20 bramek i zapewnił 23 asysty w 259 występach we wszystkich rozgrywkach dla Atalanty.

Zobacz również: Czy Manchester City popełnia błąd odpuszczając transfer Cucurelli?

Komentarze