Marco Asensio może latem obrać nieoczywisty kierunek

Marco Asensio może latem obrać mocno nieoczywisty kierunek. Skrzydłowy odrzucił ofertę przedłużenia kontraktu ze strony Realu Madryt, a o jego pozyskanie zabiega Aston Villa. Jest to osobiste życzenie trenera Unaia Emery'ego.

Marco Asensio
Imago/Cesar Cebolla Na zdjęciu: Marco Asensio
  • Oferta ze strony realu Madryt jak na razie nie przekonała Marco Asensio
  • Skrzydłowy rozważa odejście z Realu Madryt, a jego usługami zainteresowanych jest wiele klubów
  • Do walki o podpis Hiszpana włączyła się również Aston Villa

Unai Emery chciałby współpracować z Marco Asensio

Marco Asensio chce odgrywać większą rolę w Realu Madryt. Z tego względu Hiszpan na ten moment nie jest skłonny przedłużyć umowę z Królewskimi. Jeśli zdania nie zmieni, opuści wraz z końcem sezonu klub jako wolny agent.

Zainteresowanych pozyskaniem 27-latka nie brakuje. Media pisały m.in. Arsenalu, czy Juventusie. Według redakcji MARCA Asensio może obrać jednak wyjątkowo nieoczywisty kierunek. Chęć na zakontraktowanie go ma Aston Villa.

Trener Unai Emery dobrze zna zawodnika i wysoko ceni sobie jego umiejętności. The Villans wywalczyli sobie prawo do gry w kwalifikacjach Ligi Konferencji. To dodatkowy atut, który może przekonać Hiszpana. Konkurencja na rynku jest jednak bardzo duża. 

W grze wciąż jest również Paris-Saint Germain. Mistrz Francji jest skłonny zaoferować skrzydłowemu wysoki kontrakt, a agent zawodnika, Jorge Mendes ma znakomite relacje z przedstawicielami klubu z Parc des Princes.

Także u nas: Real Madryt znalazł zmiennika dla Benzemy. Zaskakująca decyzja Królewskich

Komentarze