Real Madryt znalazł zmiennika dla Benzemy. Zaskakująca decyzja Królewskich

Real Madryt latem poszuka wzmocnień w ofensywie. Według hiszpańskich mediów, szeregi Królewskich może zasilić Joselu. Snajper Espanyolu po zakończeniu sezonu dostępny będzie na zasadzie wolnego transferu.

Joselu
Imago/Sergio Ruiz Na zdjęciu: Joselu
  • Przyszłość Karima Benzemy w Realu Madryt stanęła pod znakiem zapytania. Francuz poważnie rozważa odejście z klubu
  • Pierwotnie Królewscy planowali sprowadzić latem Joselu w roli zmiennika dla Benzemy. Niewykluczone, że rola Hiszpana będzie jednak istotniejsza
  • Los Blancos w miejsce Benzemy planują postarać się o pozyskanie Victora Osimhena lub Harry’ego Kane’a

Joselu latem zasili szeregi Realu Madryt

W poniedziałek hiszpańskie media obiegła wiadomość, iż Karim Benzema poważnie rozważa zaakceptowanie oferty ze strony klubu z Arabii Saudyjskiej i może latem odejść z Realu Madryt. Jako że wraz z końcem sezonu z Królewskimi rozstanie się też Mariano, w drużynie nie będzie żadnego nominalnego napastnika. 

Klub w miejsce Francuza planuje pozyskać Victora Osimhena lub Harry’ego Kane’a. Oprócz kogoś z tej dwójki klub chce jeszcze mieć w kadrze snajpera rezerwowego. Kandydatem do tej roli jest Joselu. Dziennikarz Ramon Alvarez przekazał. że w kontrakcie zawodnika znalazł się zapis, iż w przypadku spadku Espanyolu z La Liga będzie on mógł odejść za darmo. Z tej opcji chcą skorzystać Los Blancos

W każdym z ostatnich czterech sezonów Hiszpan zdobywał przynajmniej 11 bramek. 33-latek stanowi w tej sytuacji łakomy kąsek dla Realu Madryt. Doświadczony snajper miałby pełnić w drużynie rolę zmiennika Karima Benzemy lub któregoś z jego następców.

Sprawdź: Carlo Ancelotti nie jest pewny swojej przyszłości w Realu Madryt

Komentarze