Nie tylko Juventus. Jadon Sancho rozchwytywany

Jadon Sancho latem najprawdopodobniej opuści Manchester United. Sytuację skrzydłowego monitoruje nie tylko Juventus, ale także FC Barcelona - przekazał Fabrizio Romano.

Jadon Sancho
Obserwuj nas w
Sportimage Ltd / Alamy Na zdjęciu: Jadon Sancho

Jadon Sancho łączony z Barceloną. Juventus ma konkurencję

Jadon Sancho wrócił już do Manchesteru United po udanym wypożyczeniu spędzonym w Borussii Dortmund. Wydaje się, że niemieckiego klubu nie będzie stać na wykup angielskiego skrzydłowego.

24-latek swoją karierę będzie zatem kontynuował w innym miejscu. Czerwone Diabły są bowiem zdecydowane na sprzedaż zawodnika, który nie ma najlepszych relacji z Erikiem ten Hagiem.

Najnowsze wieści w sprawie przyszłości lewego napastnika podczas programu “Transfer Live” przekazał Fabrizio Romano. Włoski żurnalista ujawnił, że w grze o 23-krotnego reprezentanta Anglii obecnie są dwa zespoły – Juventus oraz FC Barcelona.

Gdzie w przyszłym sezonie zagra Jadon Sancho?

Barcelona 20%
Juventus 51%
Man United 4%
BVB 19%
Inny klub 7%
169+ Głosy
Oddaj swój głos:
  • Barcelona
  • Juventus
  • Man United
  • BVB
  • Inny klub

Rozmowy na temat potencjalnej przeprowadzki Jadona Sancho nie są jednak zaawansowane. Wymienione drużyny dopiero badają grunt pod ewentualne negocjacje.

Na zdecydowanym prowadzeniu w tym wyścigu są Bianconeri, a to wynika z oczekiwań Manchesteru United. Czerwone Diabły swojego piłkarza wycenili bowiem na 40 milionów funtów, a wyłożenie na stół takiej kwoty będzie problemem dla Barcy. Co więcej, Włosi w ramach rozliczenia mogą zaoferować Anglikom kartę zawodniczą Federico Chiesy.

Przypomnijmy, że według informacji prasy z Półwyspu Apenińskiego Juventus jest gotowy sprzedać 26-letniego skrzydłowego podczas letniego okienka transferowego. Co ciekawe, Federico Chiesa w przeszłości był już łączony z przenosinami na Old Trafford. Ten transfer może dojść do skutku tego lata.

Komentarze