Neville rozczarowany zachowaniem CR7

Cristiano Ronaldo
Pressfocus Na zdjęciu: Cristiano Ronaldo

Cristiano Ronaldo wznowił już przygotowania do sezonu 2022/2023 z Manchester United, ale wciąż rozgląda się za nowym klubem. Gary Neville uważa, że Portugalczyk takim zachowaniem mocno utrudnia pracę Erikowi ten Hagowi.

  • Cristiano Ronaldo cały czas chce odejść z Manchester United
  • Póki co jednak przygotowuje się z zespołem do sezonu 2022/2023
  • Portugalczyk zdążył już nawet wystąpić w sparingowym starciu z Rayo Vallecano

Nikt nie chce Ronaldo

Cristiano Ronaldo zakończył już przedłużone wakacje i wrócił do Manchesteru, aby przygotowywać się do sezonu 2022/2023. Portugalski napastnik wystąpił nawet w sparingu z Rayo Vallecano, ale już w przerwie został zmieniony. CR7 nie zasiadał jednak na ławce rezerwowych, tylko po 45 minutach udał się do domu, za co spotkała go kolejna fala krytyki.

37-latek w dalszym ciągu chce odejść z Manchester United i przenieść się do klubu, który zagwarantowałby mu występy w Lidze Mistrzów. Problem w tym, że na rynku mało który zespół jest zainteresowany 5-krotnym zdobywcą Złotej Piłki. Ostatnio CR7 łączono z Atletico Madryt, przebąkiwano również, że może to on byłby następcą Sebastiana Hallera w Borussii Dortmund. Póki co jednak Ronaldo dalej występuje na Old Trafford.

Zdaniem jego byłego klubowego kolegi, Gary Neville`a, swoim zachowanie mocno utrudnia jednak pracę menedżerowi Erikowi ten Hagowi.

Przeczytaj również: Nie tylko Ronaldo przedwcześnie opuścił Old Trafford, Man Utd nie widzi w tym nic złego

Niesmaczne zachowanie Ronaldo

Wszyscy wiemy, że jeśli otrzyma ofertę z klubu grającego z Ligi Mistrzów, to odejdzie. Póki co jednak do tego nie doszło. To wszystko jest bardzo niesmaczne – przyznał ekspert Sky Sports. – To jest bałagan, zarówno dla klubu, jak i samego zawodnika. Oczywiście jako fani MU, chcemy aby został, ale nie chcemy aby ta saga ciągnęła się przez kolejne trzy tygodnie.

Sprawa Ronaldo bardzo utrudnia pracę ten Hagowi, który non stop na konferencjach prasowych musi komentować sytuację. Jestem rozczarowany jego zachowaniem. Czy nie mógłby sam udzielić wywiadu, w którym dokładnie wyjaśniłby swoją przyszłość – dodał.

Przeczytaj również: Ten Hag oburzony zachowaniem Ronaldo. ”To nieakceptowalne”

Komentarze