Morata wróci do Madrytu?

Alvaro Morata
Obserwuj nas w
fot. Grzegorz Wajda Na zdjęciu: Alvaro Morata

Według informacji Sky Sports władze Atletico Madryt prowadzą rozmowy z Chelsea FC ws. pozyskania Alvaro Moraty. Hiszpan nie ukrywa swojego rozczarowania z faktu, że jest tylko rezerwowym w talii Maurizio Sarriego. Taki stan rzeczy sprawia, że zawodnik myśli o zmianie barw klubowych.

Czytaj dalej…

26-letni napastnik, jeśli wierzyć ostatnim doniesieniom medialnym, może wrócić do stolicy Hiszpanii. O ile przed przeprowadzką do zachodniego Londynu piłkarz bronił barw Realu Madryt, to tym razem na Moratę zagięli parol lokalni przeciwnicy Królewskich.

Nie jest tajemnicą, że włoski trener The Blues jest zainteresowany pozyskaniem Gonzalo Higuaina. Jeśli transakcja z udziałem Argentyńczyka dojdzie do skutku, w szeregach Chelsea może zabraknąć miejsca dla hiszpańskiego napastnika, który już teraz rozważa zmianę barw klubowych, czując, że nie jest potrzebny w angielskim klubie.

Warto jednak zaznaczyć, że nie tylko Higuain jest łączony z przeprowadzką do londyńskiej ekipie. Gdyby okazało się, że argentyński napastnik jednak nie wzmocni The Blues, to na celowniku klubu ze Stamford Bridge znajduje się również Callum Wilson z A.F.C. Bournemouth.


Komentarze