Monaco nie składa broni. Ponownie ruszy po piłkarza z Premier League

AS Monaco było bliskie pozyskania Tosina Adarabioyo z Fulham w letnim okienku transferowym. Sprowadzenie Anglika nie powiodło się, ale to nie zniechęciło francuskiego klubu, który spróbuje pozyskać zawodnika zimą - informuje Fabrizio Romano.

Tosin Adarabioyo
IMAGO / Action Plus Na zdjęciu: Tosin Adarabioyo
  • Tosin Adarabioyo był bliski przeprowadzki do Monaco
  • Przenosiny piłkarza Fulham do Ligue 1 ostatecznie się nie powiodło
  • Francuski klub jednak planuje zimą ponownie ruszyć po 25-latka

Monaco nadal chce pozyskać Tosina Adarabioyo

Tosin Adarabioyo tego lata nie mógł narzekać na brak zainteresowania. 25-letni Anglik był łączony z Interem Mediolan, a później z AS Monaco. Zawodnik był naprawdę bliski przeprowadzki do Francji, ale ostatecznie pozostał w Premier League, gdzie nadal będzie bronił barw Fulham.

Fabrizio Romano przekazał, że AS Monaco nadal chce pozyskać Tosina Adarabioyo i nie zniechęciło ich fiasko negocjacji. Władze francuskiego klubu już snują plany na zimę, aby wtedy ponownie ruszyć po wychowanka Manchesteru City.

Środkowy obrońca w obecnie trwającym sezonie Premier League raz pojawił się na boisku w koszulce Fulham. Jednak jego pobyt na boisku trwał zaledwie minutę. Miało to miejsce w meczu przeciwko Arsenalowi, gdzie został wpuszczony przez trenera, aby bronić wynik.

Sprawdź także: Dobra wiadomość dla kibiców Lipska. Kluczowi piłkarze przedłużą kontrakt

Komentarze