West Ham bliski finalizacji trzech kolejnych transferów

Jesse Lingard
Pressfocus Na zdjęciu: Jesse Lingard

Angielskie kluby nie próżnują w trakcie letniego okienka transferowego. Zespoły z Premier League zbroją się przed nowym sezonem i wyjątkiem nie jest tu West Ham United. Zgodnie z informacjami podanymi przez London Evening Standard, Młoty są bliskie finalizacji dwóch transferów. Fabrizio Romano podaje natomiast, że drużynę w niedalekiej przyszłości zasili również Armando Broja.

  • West Ham ubiegły sezon Premier League zakończył na wysokiej, siódmej pozycji i ma ambitne plany na rozgrywki 2022/23
  • Młoty przeprowadziły latem już trzy transfery, a kolejne trzy są na horyzoncie
  • Drużynę mogą w niedalekiej przyszłości zasilić Jesse Lingard, Amadou Onana i Armando Broja

West Ham aktywny na rynku transferowym

West Ham United latem zagwarantował sobie już trzy wzmocnienia przed nowym sezonem. Zespół prowadzony przez Davide’a Moyse’a zasilili już Alphonso Areola, Flynn Downes i Nayef Aguerd. Młoty wydały na nich łącznie blisko 55 milionów euro. Klub nie zamierza na tym poprzestawać i wytypował już kolejny cel transferowy.  

Zgodnie z informacjami London Evening Standard klub finalizuje transfer Jesse Lingarda i Amadou Onany. Za pomocnika Lille Młoty złożyły ofertę opiewającą na 30 milionów euro, co w opinii zarządu jest kwotą wystarczającą do jego pozyskania. Były zawodnik Manchesteru United nie podjął natomiast jeszcze decyzji odnośnie swojej przyszłości. Lingard na wypożyczeniu w West Hamie spędził sezon 2020/21. Klub już wówczas próbował go pozyskać, ale Czerwone Diabły nie były skłonne sprzedać Anglika.

29-latek ma także oferty z Arabii Saudyjskiej, jednak Młoty liczą, że ich oferta znajdzie w oczach pomocnika większe uznanie. Klub jest także w zaawansowanych negocjacjach z Chelsea ws. przenosin Armando Broji. O tym informował z kolei Fabrizio Romano.

Przeczytaj też: Rice dopiero za rok przeniesie się do Chelsea?

Komentarze