Milan i Tottenham stoczą walkę o obrońcę z Premier League

Zawodnicy, których kontrakt obowiązuje do końca tego sezonu, mogą negocjować z nowymi pracodawcami. O jednego z takich piłkarzy będą zabiegały Milan i Tottenham. Oba kluby interesują się obrońcą z Premier League, twierdzi Sun Sport.

Tosin Adarabioyo
Obserwuj nas w
Action Plus Sports Images/Alamy Na zdjęciu: Tosin Adarabioyo
  • Na liście życzeń Milanu i Tottenhamu znalazł się defensor z Premier League
  • Sun Sport zdradza nazwisko piłkarza, który w lecie może zmienić pracodawcę
  • To 26-letni obrońca Fulham, wyceniany na 15 milionów euro

Premier League. Obrońca Fulham z szansą na zmianę klubu

Po zakończeniu sezonu 2023/24 kluby rozpoczną kompletowanie kadry na nowe rozgrywki. Szatnie zostaną wzmocnione nie tylko transferami gotówkowymi, ale także ruchami, które nie wymagają opłacenia kwoty odstępnego. Kluby już mogą negocjować warunki umowy z piłkarzami, którzy ze swoimi obecnymi pracodawcami są związani tylko do czerwca.

POLECAMY TAKŻE

Jednym z takich graczy jest Tosin Adarabioyo. Anglik zakłada koszulkę Fulham, ale jego porozumienie z The Cottagers jest ważne tylko do 30 czerwca 2024 roku. Tę sytuację chcą wykorzystać Milan i Tottenham.

Adarabioyo w tym sezonie rozegrał łącznie 21 meczów, w tym 16 w Premier League. 26-latek jest wyceniany na 15 milionów euro, ale jeżeli nowy klub zdoła dojść z nim do porozumienia, nie będzie musiał płacić Fulham ani jednego centa.

Komentarze