Jednokrotny reprezentant Czech blisko Jagiellonii

Michal Sacek
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Michal Sacek

Michal Sacek jest bliski przejścia do Jagiellonii Białystok – informuje Kuba Seweryn z serwisu “Sport.pl”. Środkowy pomocnik to jednokrotny reprezentant Czech.

  • Michal Sacek może wzmocnić Jagiellonię
  • Pomocnik jeszcze dziś ma przejść testy medyczne w Białymstoku
  • Jego umowa ze Spartą Praga wygasa 30 czerwca 2023 roku, więc będzie to transfer definitywny

Jagiellonia finalizuje transfer Michala Sacka

Według najnowszych informacji Kuby Seweryna z portalu “Sport.pl”, Michal Sacek lada moment może zostać nowym piłkarzem Jagiellonii Białystok. Środkowy pomocnik jeszcze dzisiaj ma pojawić się w Polsce, gdzie przejdzie niezbędne testy medyczne i podpisze umowę z “Żółto-Czerwonymi”.

Kontrakt 26-latka ze Spartą Praga wygasa 30 czerwca 2023 roku, dlatego “Jaga” będzie musiała pozyskać go na zasadzie transferu definitywnego. W grę nie wchodzą jednak duże pieniądze z uwagi na wygasającą za pół roku umowę. Michal Sacek jest jednokrotnym reprezentantem Czech.

Gracz środka pola jeszcze w tamtym sezonie był podstawowym zawodnikiem Sparty Praga, ale obecnie pełni niezadowalającą rolę rezerwowego, ponieważ nie dogaduje się z aktualnym szkoleniowcem dwunastokrotnego mistrza Czech. Wydaje się, że jego odejście wyjdzie wszystkim stronom na dobre.

Michal Sacek podczas trwających rozgrywek rozegrał 11 meczów, a na boisku spędził 541 minut. 26-latek łącznie dla Sparty Praga zagrał w 201 spotkaniach, strzelił 3 bramki i zaliczył 17 asyst. Wartość rynkowa doświadczonego pomocnika jest szacowana przez “Transfermarkt” na około 1,5 miliona euro.

  • Oglądaj treści wideo na naszym kanale:

Komentarze