Messi puszcza oczko w kierunku Barcelony. Jest gotowy na ustępstwa

Według Gerarda Romero, supergwiazda PSG Lionel Messi jest otwarty na obniżkę pensji, aby zapewnić sobie możliwość powrotu do FC Barcelony w letnim okienku transferowym.

Lionel Messi
PressFocus Na zdjęciu: Lionel Messi
  • Trwa saga z powrotem Messiego do FC Barcelony
  • Nowe informacje w tej sprawie przekazał dziennikarz Gerard Romero
  • Jego zdaniem Argentyńczyk jest otwarty na możliwość obniżki pensji, aby umożliwić powrót

Messi zgodzi się na niższe wynagrodzenie

Lionel Messi prawdopodobnie w lipcu zostanie wolnym zawodnikiem po tym, jak jego kontrakt z PSG wygaśnie. Odbyły się rozmowy na temat odnowienia umowy, ale postępy są niewielkie i zaczyna wyglądać na to, że kapitan reprezentacji Argentyny może odejść latem.

Według medialnych doniesień, Messi traktuje priorytetowo transfer do Barcelony, a Katalończycy są również bardzo zainteresowani ściągnięciem z powrotem do Katalonii swojego byłego gwiazdora, który rozstał się z klubem w 2021 roku.

Ale biorąc pod uwagę problemy klubu z finansowym fair play, transfer może okazać się trudny do realizacji, ponieważ blaugrana nie może obecnie zarejestrować nowych zawodników. Jednak Gerard Romero twierdzi, że aby ułatwić powrót do Katalonii, Messi jest skłonny również obniżyć wynagrodzenie.

Co więcej, Romero dodaje, że niektórzy działacze w klubie, którzy nie byli przekonani do powrotu Argentyńczyka, zmienili teraz zdanie, ponieważ w takiej sytuacji posunięcie byłoby korzystne ekonomicznie.

Zobacz również: Leo Messi przebił kolejną magiczną barierę. Koncertowa gra napastnika

Komentarze