Meret rozchwytywany w Serie A. Dwa kluby walczą o bramkarza Napoli

Tuttomercatoweb informuje, że Alex Meret znalazł się na liście życzeń AS Romy oraz Fiorentiny. Oba kluby uważnie przyglądają się sytuacji bramkarza Napoli.

Alex Meret
Obserwuj nas w
IMAGO / Franco Romano Na zdjęciu: Alex Meret
  • Kontrakt Mereta wygasa po sezonie
  • Bramkarz jest łączony z odejściem z Napoli
  • 26-latek znalazł się na celowniku Romy i Fiorentiny

Meret na celowniku Romy i Fiorentiny

Alex Meret był bliski odejścia z Napoli już przed tym sezonem, ale ostatecznie 26-latek zdecydował się pozostać w Kampanii. Jego kontrakt wygasa po zakończeniu obecnego sezonu i obecnie trudno przewidzieć, czy zostanie przedłużony.

Wygląda na to, że wszystko będzie zależeć od decyzji zawodnika. De Laurentis nie jest skłonny zaoferować mu podwyżki, dlatego nie ma pewności, czy Meret zgodzi się pozostać na tych samych warunkach.

Tymczasem według Tuttomercatoweb, Meret znalazł się na celowniku AS Romy oraz Fiorentiny. Oba kluby monitorują jego sytuację. Jeśli golkiper nie podpisze nowej umowy z Napoli to rozpoczną z nim rozmowy w sprawie transferu. Zarówno Roma, jak i Fiorentina potrzebują w najbliższej przyszłości świeższych opcji między słupkami, ponieważ 35-letni Rui Patricio i 33-letni Pietro Terraciano nie są postrzegani jako długoterminowe rozwiązania.

Zobacz również: Świetne wieści dla Polski. Chorwacja bliżej awansu na Euro 2024

Komentarze