Dejan Lovren
Dejan Lovren fot. Elena Rusko / Sputnik/ Hepta / Sport Pictures

Liverpool nie myśli o sprzedaży Lovrena

Od jakiegoś już czasu słychać głosy, że AC Milan jest zainteresowany pozyskaniem Dejana Lovrena z Liverpoolu FC. Sky Sports News donosi jednak, że angielski klub nie bierze pod uwagę sprzedaży piłkarza.

Czytaj dalej…

Na dzisiaj nie ma żadnych wiadomości, aby Liverpool ustalił jakąkolwiek cenę wywoławczą za Lovrena, a i przedstawiciele Rossonerich nie kontaktowali się jeszcze z władzami The Reds ws. pozyskania piłkarza. Mimo wszystko Sky Sport Italia sugeruje, że reprezentant Chorwacji to jeden z głównych celów Milanu na trwające okno transferowe.

Warto zaznaczyć, że od momentu, gdy do Liverpoolu trafił Virgil Van Dijk to notowania Chorwata spadły. Lovren zresztą nie tylko z Holendrem przegrywa rywalizację o miejsce w składzie The Reds. Bardziej cenieni od Chorwata są Joel Matip, czy Joe Gomez.

Lovren w ostatnim sezonie zaliczył tylko 11 meczów w pierwszym składzie w angielskiej ekstraklasie dla Liverpoolu. Łącznie zanotował natomiast 18 występów, w których zdobył jedną bramkę, zaliczając też jedną asystę.


Komentarze