Luis Suarez
Luis Suarez fot. Grzegorz Wajda

Liverpool chciałby odzyskać Suareza

Hiszpańskie źródła co jakiś czas informują o sytuacji Luisa Suareza w Barcelonie. Urugwajczyk obecnie ma być niezadowolony z pobytu na Camp Nou. Ponoć gracz tęskni do Premier League i z nostalgią wspomina występy w barwach Liverpoolu.

Czytaj dalej…

The Reds sprzedali Suareza za olbrzymie pieniądze, jednak zawodnika o takim formacie nie udało się jak dotąd zastąpić. Poza tym klub z Anfield popadł w kryzys od momentu, gdy drużynę opuścił Urugwajczyk. Menedżer Brendan Rodgers z chęcią odzyskałby Suareza.

Tymczasem były zawodnik Ajaksu Amsterdam na razie nie odnalazł się wśród wielkich gwiazd Barcelony. Jego dorobek bramkowy jest mizerny, a gra często krytykowana. Eksperci twierdzą, że na murawie nie ma miejsca dla trzech takich indywidualistów jak Leo Messi, Neymar i Suarez właśnie.

Liverpool cały czas monitoruje sytuację i byłby gotowy na próbę odzyskania Suareza. Nie wiadomo jednak, czy sam zainteresowany chciałby robić krok wstecz. Urugwajczykiem interesują się bowiem mocniejsze kluby z Premier League, jak Manchester City czy Chelsea.

Komentarze