Kolejny reprezentant Polski może spodziewać się zmiany klubu

Krzysztof Piątek
fot. PressFocus Na zdjęciu: Krzysztof Piątek

Krzysztof Piątek tego lata prawdopodobnie znów rozstanie się z Herthą. Dziennikarz Nicolo Schira twierdzi, że reprezentant Polski otrzymał dwie propozycje z klubów z Serie A.

  • Krzysztof Piątek raczej nie ma przyszłości w Hercie Berlin
  • Polski napastnik prawdopodobnie na kilka między przed mundialem w Katarze zmieni klub
  • Nowe wieści na temat 27-latka przekazał dziennikarz Nicolo Schira

Piątek na liście życzeń beniaminka Serie A?

Krzysztof Piątek trafił do ekipy z Berlina w styczniu 2020 roku z Milanu za 24 miliony euro. W szeregach Herthy zawodnik wystąpił w 57 meczach, notując w nich 12 trafień. W styczniu 2022 roku piłkarz trafił natomiast do Fiorentiny, gdzie początek miał niezły. Ostatecznie w 18 spotkaniach zdobył sześć bramek.

Dziennikarz Nicolo Schira informuje, że coraz realniejsze wydaje się rozstanie Piątka to jednej z ekip z ligi włoskiej. Polski napastnik otrzymał dwie oferty z klubów z Serie A. Aczkolwiek na razie nazwy tych ekip nie ujrzały światła dziennego.

W kontekście Il Pistolero spekuluje się natomiast, że bardzo możliwe jest, że do Piątek znalazł się na radarze Monzy. O le potencjalny następny klub Piątka nie jest znany, to jasne jest, że piłkarzy darzy dużą sympatią Włoch i chce kontynuować karierę właśnie w tym kraju.

Zobacz także:

Reprezentant Polski ma umowę ważną z niemiecką Starą Damą do końca czerwca 2025 roku. Rocznie zawodnik może liczyć na zarobki na poziomie 4,5 miliona euro.

Czytaj więcej: Krzysztof Piątek wystawiony na listę transferową

Komentarze