Kibice Interu
Kibice Interu fot. SPORT PICTURES

Juventus prowadzi rozmowy ws. Icardiego

Tajemnicą Poliszynela jest, że Mauro Icardi nie znajduje się w planach Antonio Conte w Interze Mediolan na nowy sezon. Tym samym od kilku już tygodni spekuluje się jaka przyszłość czeka Argentyńczyka. Znany dziennikarz sportowy Gianluca Di Marzio podał, że dyrektor sportowy Juventusu FC Fabio Paratici prowadził ostatnio rozmowy z żoną i jednocześnie agentką piłkarza.

Czytaj dalej…

Warto jednak zaznaczyć, że nie tylko mistrz Włoch jest zainteresowany pozyskaniem byłego kapitana Nerazzurrich. Icardi znajduje się też na celowniku SSC Napoli.

W każdym razie przedstawiciel Starej Damy poprosił Wandę Nara, aby poczekała jeszcze i nie akceptowała oferty klubu z Kampanii, co ma być podyktowane finalizacją transakcji z udziałem Matthijsa De Ligta, a także sprzedażą kilku piłkarzy.

Argentyński napastnik niejednokrotnie przekonywał, że chciałby nadal grać w mediolańskiej ekipie. Wszystko wskazuje jednak na to, że drogi Icardiego i Interu się rozejdą.

Biorąc pod uwagę fakt, że Argentyńczyk nie chce zmieniać ligi, to aktualnie najbardziej możliwe scenariusze związane z przyszłością zawodnika do transfer do Juve lub do Napoli.


Komentarze