Juventus znalazł w Chelsea następcę Dybali

Christian Pulisić
PressFocus Na zdjęciu: Christian Pulisić

Juventus wie już, że latem straci Paulo Dybalę. Stara Dama poszukuje zatem na rynku zastępcy Argentyńczyka. Włosi sondują możliwość sprowadzenia Christiana Pulisicia, który narzeka na zbyt rzadką grę w Chelsea.

  • Paulo Dybala za niespełna dwa miesiące odejdzie z Juventusu
  • Stara Dama poszukuje zastępcy Argentyńczyka
  • Uwagę turyńczyków zwrócił Christian Pulisic. Amerykanin chciałby grać częściej niż ma to miejsce w Chelsea, co spróbują wykorzystać rekordowi mistrzowie Włoch

Pulisic na radarze Juventusu, Raspadori planem awaryjnym

Juventus już od kilku tygodni wie, że w lipcu klub opuści Paulo Dybala. Argentyńczyk spędził w Turynie siedem lat pełnych sukcesów, ale chce poszukać nowych wyzwań. Podobno najbliżej mu do Interu Mediolan, ale wściekły agent Argentyńczyka zdementował plotki, jakoby jego agent porozumiał się już z jakimkolwiek klubem.

Stara Dama musi zatem poszukać na rynku wzmocnień ofensywy. Zastępcą La Joyi mógłby zostać Christian Pulisić. Gra Amerykanina podoba się dyrektorom turyńskiej drużyny. Sam zawodnik może zaś poprosić latem o transfer. Jego ojciec niedawno publicznie narzekał, że jego syn zbyt rzadko rozpoczyna mecze Chelsea w wyjściowej jedenastce. W Turynie miałby częstszą możliwość prezentowania swoich umiejętności.

23-latek jest na szczycie listy Starej Damy, a planem B ma być Giacomo Raspadori. Cofnięty napastnik Sassuolo rozgrywa spektakularny sezon, w którym strzelił już dziesięć ligowych bramek.

Pulisić wystąpił w tej kampanii w 34 meczach we wszystkich rozgrywkach, ale uzbierał w nich zaledwie 1862 minuty. Jego zdobycze w klasyfikacji kanadyjskiej również nie powalają. Amerykanin zanotował siedem bramek i cztery asysty.

Zobacz również: Chelsea w tarapatach! Abramowicz zażądał kolosalnych pieniędzy.

Genoa
Juventus FC
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 6 maja 2022 20:59.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze