Pomocnik Lechii Gdańsk może wylądować we Włoszech

Gianluca Di Marzio na łamach swojego felietonu w "Przeglądzie Sportowym" poinformował, że Jakub Kałuziński latem może przenieść się do Serie B. Pomocnikiem interesuje się m.in. Venezia.

Jakub Kałuzinski
PressFocus Na zdjęciu: Jakub Kałuzinski
  • Jakub Kałuziński może przenieść się do Italii
  • Trzy kluby z Serie B zabiegają o pomocnika
  • Na pole position jest jednak Venezia

Jakub Kałuziński zamieni Gdańsk na Wenecję?

Umowa Jakuba Kałuzińskiego z Lechią Gdańsk wygasa 30 czerwca 2023 roku i już wiadomo, że kontrakt pomiędzy stronami nie zostanie przedłużony. To oznacza, że środkowy pomocnik podczas letniego okienka zmieni klub na zasadzie wolnego transferu.

Jak napisał Gianluca Di Marzio na łamach swojego felietonu w “Przeglądzie Sportowym”, 20-latek może przeprowadzić się do Italii, skąd płynie zainteresowanie jego osobą ze strony trzech zespołów. Mowa tutaj o ekipach z Serie B – Venezii, Regginie oraz Bari.

Wcześniej w kierunku utalentowanego piłkarza miała spoglądać również Bologna. Według włoskiego dziennikarza, największe szanse na pozyskanie wychowanka Lechii Gdańsk ma Venezia. Agenci Jakuba Kałuzińskiego odpowiadają także za Przemysława Wiśniewskiego, który bardzo rozwinął się na Stadio Pier Luigi Penzo, a to przemawia za przenosinami 20-latka właśnie do Wenecji.

Środkowy pomocnik w 23 spotkaniach aktualnej kampanii strzelił 1 bramkę i zaliczył 2 asysty.

Komentarze