Jadon Sancho po testach medycznych. Transfer o krok

Jadon Sancho
Jadon Sancho fot. PressFocus

Jadon Sancho jest już po przejściu testów medycznych przed transferem do Manchesteru United. Wszystko odbyło się bez żadnych komplikacji. Tym samym coraz bliżej jest oficjalne ogłoszenie transferu z udziałem reprezentanta Anglii.

  • Jadon Sancho jest już po testach medycznych przed transferem do Man Utd
  • Angielski zawodnik przeszedł badania bez żadnych problemów
  • Wkrótce ma zostać ogłoszony oficjalnie transfer piłkarz do angielskiej ekipy

Sancho wraca do Manchesteru

Jadon Sancho ma związać swoją przyszłość z klubem z Old Trafford umową na pięć lat. Aby finalizacja transakcji doszła do skutku, pozostały już tylko szczegóły. Suma transferu ma wynieść 85 milionów euro. Tymczasem zawodnik ma podpisać kontrakt na pięć lat.

Sancho od dłuższego czas łączony był z przeprowadzką do Man Utd. Już latem minionego roku angielski klub poczynił pierwsze podchodzy pod finalizację transakcji. Ostatecznie kluby nie potrafił porozumieć się w sprawie sumy odstępnego.

W tym roku żadnych kłopotów z osiągnięciem porozumienia już nie było. Piłkarz szybko ustalił warunki indywidualne, a i kluby szybko dogadały się w zakresie sumy transferu.

W szeregach ekipy Ole Gunnara Solskjarea zawodnik ma wzmocnić skrzydło. Tym samym ofensywa Czerwonych Diabłów będzie prezentować się niezwykle okazale. W roli wysuniętego napastnika może grać Edinson Cavani, a za jego plecami będą mogli operować: Marcus Rashford i Sancho.

W ostatniej kampanii w szeregach BVB angielski piłkarz wystąpił łącznie w 38 spotkaniach, w których zdobył 16 bramek, a ponadto zaliczył 20 asyst.

Czytaj więcej: Transfer Haalanda może być misją niemożliwą

Komentarze