Napoli czeka na decyzję Udinese. Obrońca ustalił warunki kontraktu

Napoli nie zwalnia tempa i chce sfinalizować kolejny transfer w styczniu. Mistrzowie Włoch czekają na odpowiedź Udinese w sprawie transferu Nehuena Pereza - informuje Nicolo Schira.

Nehuen Perez
Obserwuj nas w
Imago / Jonathan Moscrop Na zdjęciu: Nehuen Perez
  • Napoli złożyło ofertę w wysokości 17 milionów euro za Nehuena Pereza
  • Obrońca ustalił warunki umowy z mistrzem Włoch
  • Ostateczna decyzja należy do Udinese

Nehuen Perez dogadany z Napoli, Udinese musi zdecydować

Udinese ma na stole ofertę z Neapolu opiewającą na 17 milionów euro. W ramach umowy do zespołu z Napoli ma dołączyć Neuhen Perez, który ustalił już warunki osobistego kontraktu z drużyną spod Wezuwiusza. Jeśli obecny klub Argentyńczyka przyjmie ofertę, to stoper podpisze z mistrzem Włoch kontrakt do 2028 roku z opcją przedłużenia o rok.

Do tej pory szeregi drużyny Waltera Mazzari’ego wzmocniło trzech piłkarzy. W ramach wypożyczenia do końca sezonu przyszedł Hamed Junior Traore. Natomiast na transfer definitywny zdecydowali się Cyril Ngonge oraz Pasquale Mazzocchi.

Nehuen Perez ma 23 lata, a do Serie A trafił w 2021 roku z Atletico Madryt. Po sezonie spędzonym na wypożyczeniu “Zebrette” wykupiło stopera za 8 milionów euro. W bieżącej kampanii wystąpił w 21 meczach i za każdym razem grał w pełnym wymiarze czasowym.

Czytaj więcej: Inter Mediolan coraz bliżej transferu napastnika. Jest porozumienie z piłkarzem

Komentarze