Hakim Ziyech wylądował w Turcji. Transfer potwierdzony

Hakim Ziyech został zawodnikiem Galatasaray. Marokańczyk dołączył do tureckiego zespołu z Chelsea w ramach rocznego wypożyczenia z opcją wykupu.

Hakim Ziyech
Obserwuj nas w
IMAGO / Action Plus Na zdjęciu: Hakim Ziyech
  • Hakim Ziyech opuścił szeregi londyńskiej Chelsea
  • Nowym klubem Marokańczyka został Galatasaray
  • 30-latek dołączył do tureckiego zespołu w ramach wypożyczenia z opcją wykupu

Oficjalnie: Hakim Ziyech nowym zawodnikiem Galatasaray

Galatasaray za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz oficjalnej strony klubowej potwierdził przybycie Hakim Ziyecha. 30-letni Marokańczyk opuścił Chelsea i dołączył do tureckiego zespołu w ramach rocznego wypożyczenia. Klub ze Stambułu będzie mógł skorzystać z opcji wykupu piłkarza.

Hakim Ziyech od dłuższego czasu znajdował się na wylocie z Chelsea. Na początku letniego okienka transferowego marokański pomocnik był łączony z przeprowadzką do Milanu. Ostatecznie włoska strona przestała się interesować zawodnikiem, a do gry wkroczył Galatasaray, który przekonał zarówno “The Blues” jak i samego zawodnika.

Półfinalista ubiegłorocznego mundialu trafił do Chelsea w 2020 roku. Wówczas angielski klub zapłacił za sprowadzenie Hakima Ziyecha aż 40 milionów euro. 30-latek w koszulce “The Blues” rozegrał łącznie 107 spotkań. W tym czasie udało mu się zdobyć 14 bramek oraz zanotować 13 asyst.

Sprawdź także: Ten Hag grzmi po porażce. “Zasłużyliśmy na rzut karny”

Komentarze