Francuz opuści Borussię za darmo. Dwa kierunki wykluczone

Marcus Thuram po zakończeniu sezonu rozstanie się z Borussią Mönchengladbach. Kontrakt Francuza ze Źrebakami wygasa w czerwcu i nic nie wskazuje na to, by został przedłużony. Gdzie trafi napastnik? Na razie wiemy, do których dwóch klubów na pewno nie dołączy.

Adrien Rabiot, Marcus Thuram
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Adrien Rabiot, Marcus Thuram
  • Marcus Thuram w lecie stanie się wolnym zawodnikiem
  • Strzelec 11 goli w tym sezonie Bundesligi odejdzie z Borussi Mönchengladbach po zakończeniu kontraktu
  • Gdzie zagra Francuz?

Kolejne kluby wykluczają pozyskanie Thurama

Florian Plettenberg, specjalizujący się w niemieckim futbolu, zdradził kolejne informacje dotyczące jednego z piłkarzy, który powinien być rozchwytywany w letnim okienku transferowym. Marcus Thuram po zakończeniu rozgrywek stanie się wolnym zawodnikiem, ponieważ kontrakt łączący z Borussią Mönchengladbach wygasa w czerwcu tego roku.

Gdzie zagra dziewięciokrotny reprezentant Francji? Na razie dziennikarz Sky Sport ujawnił, które kluby… nie są zainteresowane pozyskaniem 25-latka. Zarówno Bayern Monachium, jak i Chelsea – przynajmniej w tej chwili – nie rozważają złożenia oferty prawonożnemu snajperowi.

Wcześniejsze informacje płynące z mediów hiszpańskich sugerują, że także FC Barcelona nie włączy się do wyścigu o podpis syna jednej ze swoich legend. Natomiast w gronie potencjalnych pracodawców Thurama ciągle wymienia się Manchester United, Inter, Milan i Juventus.

Komentarze