Lewandowski będzie miał konkurenta? Barcelona obserwuje młodego napastnika

FC Barcelona już rozgląda się za nowym napastnikiem, który dołączy do Roberta Lewandowskiego bądź go nawet zastąpi. Francesc Aguilar informuje, że władze "Dumy Katalonii" skupiły się na Benjaminie Sesko i śledzą jego rozwój w RB Lipsku.

Benjamin Sesko
IMAGO / Christian Schroedter Na zdjęciu: Benjamin Sesko
  • Barcelona rozgląda się za nowym napastnikiem
  • Obserwowany jest przez Benjamin Sesko z Lipska
  • 20-latek w miniony weekend zdobył dwie bramki w spotkaniu z Unionem Berlin

FC Barcelona śledzi rozwój Benjamina Sesko

FC Barcelona ma problem z pozycją napastnika, po tym jak klub zdecydował się opuścić Ansu Fati. Jedyną “dziewiątką” w zespole Xaviego Hernandeza jest Robert Lewandowski. Francesc Aguilar informuje, że celem “Dumy Katalonii” jest wzmocnienie tej roli.

Hiszpański dziennikarz dodaje, że Barcelona ma na oku już jednego zawodnika i bacznie śledzi jego rozwój. Tym piłkarzem jest Benjamin Sesko z RB Lipska. Utalentowany Słoweniec w miniony weekend dwukrotnie wpisał się na listę strzelców w spotkaniu ligowym z Unionem Berlin.

Benjamin Sesko latem tego roku odszedł z Red Bull Salzburg i dołączył do Lipska. Za jego transfer zapłacono aż 23 miliony euro. 20-latek w barwach “Czerwonych Byków” do tej pory trzy spotkania, więc kibice jeszcze dobrze nie poznali się na jego talencie, mimo że tuż przed przerwą reprezentacyjną zachwycił fanów.

Sprawdź także: Atletico pracuje nad nowym kontraktem dla mistrza świata. Porozumienie coraz bliżej

Komentarze