Salihamidzic stanowczo zareagował na plotki łączące Kane’a z Bayernem

Dyrektor sportowy Bayernu Monachium – Hasan Salihamidzic
Pressfocus Na zdjęciu: Dyrektor sportowy Bayernu Monachium – Hasan Salihamidzic

W ostatnich dniach pojawiły się plotki zgodnie z którymi Harry Kane miałby pozostawać głównym celem transferowym Bayernu Monachium. Na te doniesienia zareagował dyrektor sportowy Bawarczyków – Hasan Salihamidzic.

  • Harry Kane łączony jest z transferem do Bayernu Monachium
  • Takie doniesienia przekazali dziennikarze Daily Mail
  • Zdementować je postanowił Hasan Salihamidzic

Dyrektor sportowy Bayernu odcina się od plotek

Latem z Bayernem Monachium pożegnał się Robert Lewandowski, który zdecydował się na przenosiny do FC Barcelony. Na jego miejsce sprowadzono Sadio Mane, który nie jest jednak klasycznym środkowym napastnikiem. Takowego obecnie w drużynie Bawarczyków nie ma, co naturalnie wzbudza przeróżne plotki i domysły dotyczące obsady tej pozycji w przyszłości. 

We wtorek dziennikarze Daily Mail poinformowali, że obecnie głównym celem transferowym Die Roten jest Harry Kane. Anglik imponuje swoją bramkostrzelnością, a zakochany w jego talencie jest Oliver Kahn. Zareagować na te doniesienia szybko postanowił dyrektor sportowy mistrzów Niemiec – Hasan Salihamidzic. Bośniak zaprzeczył, jakoby Bayern starał się o pozyskanie Kane’a.

– Nie sądzę, żeby Oliver Kahn forsował transfer Harry’ego Kane’a. Możecie się uspokoić. Nie ma takiego tematu – stwierdził działacz Bayernu Monachium.

Kane związany jest kontraktem z Tottenhamem Hotspur do końca czerwca 2024 roku. W ubiegłym sezonie Anglik łączony był z przenosinami do Manchesteru City, ale temat upadł w trakcie finalizacji operacji, z czego nie do końca zadowolony był napastnik.

Przeczytaj też: Bayern nie rezygnuje ze starań o gwiazdę Barcelony

Komentarze