Ocampos niepewny przyszłości Mbappe w PSG. “Mogą się nim cieszyć dziś, ale…”

Kylian Mbappe
PressFocus Na zdjęciu: Kylian Mbappe

Kilka tygodni temu pojawiła się informacja, że Kylian Mbappe chce odejść z Paris Saint-Germain. Wydawało się, że kwestia jego transferu do Realu Madryt jest zamknięta, ale sam dyrektor sportowy paryżan nie wyklucza odejścia największej gwiazdy drużyny.

  • Kylian Mbappe na wiosnę podpisał umowę z PSG do 30 czerwca 2025 roku
  • Ostatnio pojawiły się jednak informacje, że 23-latek znowu chce opuścić Francję
  • Tematu nie wykluczył sam Luis Ocampos. Podkreślił, że Paryż powinien cieszyć się Mbappe dziś, bo nie wiadomo, co wydarzy się jutro

“Mbappe jest dziś szczęśliwy w Paryżu”

Zdaje się, że saga transferowa z udziałem Kyliana Mbappe to niekończąca się historia. Przypomnijmy, że w maju Francuz niespodziewanie przedłużył kontrakt z Paris Saint-Germain. Wtedy 23-latek jawił się już niemal jako zawodnik Realu Madryt. W tygodniach poprzedzających informację o prolongacie umowy pojawiło się bowiem mnóstwo wiarygodnych doniesień o hitowym transferze. Gdy mistrz świata przedłużył współpracę z gigantami Ligue 1 do 2025 roku, wydawało się, że kwestia jego odejścia prędko nie wróci.

Tymczasem już kilka tygodni temu otoczenie Mbappe wypuściło informację o chęci opuszczenia paryżan. Zawodnik miał czuć się oszukany, a sam klub nie spełnił ogromnych wymagań, obiecanych podczas negocjacji. Oficjalnie zawodnik zdementował te doniesienia, a temat upadł. Wrócił wraz z niedawnymi wypowiedziami dyrektora sportowego PSG.

Kylian Mbappe wygląda na bardzo szczęśliwego w Paryżu. Jesteśmy wyjątkowo połączeni, bo poznałem go już, gdy miał 14 lat. Łączy mnie z nim nie tylko relacja zawodowa, ale i przyjaźń. Kocham La Ligę, ale ewentualna decyzja o grze w Hiszpanii należy do niego. W Paryżu muszą cieszyć się, że mają jednego z najlepszych – jeśli nie najlepszego – piłkarzy na świecie. Tak sytuacja wygląda dziś. Nie wiem jednak, co będzie jutro – powiedział Luis Ocampos.

Rzecz jasna Królewscy nadal sondują sytuację zawodnika, który błyszczy na trwających Mistrzostwach Świata w Katarze. W dwóch dotychczasowych meczach zanotował już aż trzy bramki i asystę. Jego reprezentacja Francji już jest pewna awansu do 1/8 finału.

Czytaj więcej: Hitowy transfer kontuzjowanej gwiazdy coraz bliżej.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze