Duży transfer gracza Legii na horyzoncie? Może trafić do czołowej ligi

Dyspozycja Bartosza Slisza wzbudza zainteresowanie ze strony klubów z czołowych europejskich lig. Piotr Kamieniecki z "TVP Sport" informuje, że do transferu z udziałem pomocnika Legii Warszawa może dojść już tego lata.

Bartosz Slisz
fot. PressFocus Na zdjęciu: Bartosz Slisz
  • Bartosz Slisz może latem opuścić szeregi Legii Warszawa
  • Pomocnik znajduje się w wysokiej formie i budzi zainteresowanie ze strony klubów z czołowych lig
  • Wojskowi planują zarobić na 24-latku, którego ściągnęli za 1,8 mln euro

Pomocnik wyjedzie z Warszawy?

Legia Warszawa ma w swoich szeregach kilku graczy, których niebawem może sprzedać za duże pieniądze. Wśród nich jest Bartosz Slisz, który w tym sezonie ustabilizował swoją dyspozycję i stał się prawdziwym liderem środka pola. Piotr Kamieniecki z “TVP Sport” donosi, że do jego transferu może dojść już tego lata.

Forma środkowego pomocnika przykuła bowiem zainteresowanie ze strony klubów z czołowych europejskich lig. Wymienia się drugoligowe Bordeaux, które jest na dobrej drodze do powrotu do Ligue 1. 24-latka na swoich radarach mają ponadto ekipy z Serie A oraz La Ligi.

Żadna decyzja w sprawie Slisza nie została jeszcze podjęta, natomiast tajemnicą nie jest, że Wojskowi ściągali go z myślą o zarobku. W 2020 roku pomocnik zamienił Zagłębie Lubin na Legię Warszawa za kwotę 1,8 mln euro.

Jeśli stołeczny klub chce sprzedać go za większe pieniądze, najlepsza okazja nadarzy się właśnie tego lata. Kontrakt Slisza obowiązuje tylko do końca 2024 roku.

Zobacz również: Obrońca Cracovii nie narzeka na brak zainteresowania. “Mam kilka ofert z kraju i zagranicy”

Komentarze