Szaleństwo transferowe Nottingham Forest. Kolejny zawodnik zakontraktowany

Jonjo Shelvey
Pressfocus Na zdjęciu: Jonjo Shelvey

Nottingham Forest sfinalizowało kolejny transfer, o czym poinformował Fabrizio Romano. Szeregi beniaminka zasili Jonjo Shelvey, który przez wiele lat związany był z Newcastle. 

  • Nottingham Forest według Portalu Transfermarkt przeprowadził w tym sezonie już 26 transferów
  • Klub zimą chce sfinalizować jeszcze dwie transakcje
  • Fabrizio Romano przekazał, że do Forest przeniesie się Jonjo Shelvey

Jonjo Shveley poszuka formy w barwach Nottingham Forest

Żaden klub w Anglii nie przeprowadza w tym sezonie tylu transferów co Nottingham Forest. Beniaminek Premier League latem postanowił przebudować mocno swoją kadrę, aby zbudować drużynę, która będzie w stanie utrzymać się w najwyższej klasie rozgrywkowej w Anglii na dłużej. Licząc również wypożyczenia i transfery wolnych zawodników, Forest sfinalizowało już blisko 30 transferów i nie ma dość.

Fabrizio Romano poinformował w poniedziałek o kolejnej operacji, którą udało się już domknąć. Nowym zawodnikiem Nottingham Forest zostanie Jonjo Shelvey. Anglik przez wiele lat związany był z Newcastle. Z powodu ogromnych problemów zdrowotnych nie mógł w tym sezonie niestety liczyć na regularną grę.

30-latek zdążył w rozgrywkach 2022/23 rozegrać tylko pięć meczów. Agenci zawodnika doszli do porozumienia z zarządem Srok, że najlepszym rozwiązaniem dla pomocnika będzie transfer. Forest zgodnie z informacjami Romano podpisze z zawodnikiem kontrakt do czerwca 2025 roku. 

Poza pomocnikiem Newcastle Forest skupia się również na pozyskaniu Felipe z Atletico Madryt. Brazylijczyk nie liczy się w planach Diego Simeone i może jeszcze w styczniu przenieść się do Premier League. 

Przeczytaj: Keylor Navas bliski odejścia z PSG. Ma trafić do Premier League

Komentarze