Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

Dojdzie do wymiany między Juve i Barcą? Jest przełom!

Sprawa wymiany pomocników między Barceloną i Juventusem nadal jest aktualna. Przenosiny Miralema Pjanicia do katalońskiego klubu i Arthura w przeciwnym kierunku są cały czas możliwe. Co więcej, miał nastąpić w tej kwestii przełom.

Czytaj dalej…

Dotychczas problemem w rozmowach między klubami była niechęć Arthura do odejścia z Barcelony. Sytuacja miała się jednak zmienić. Jak informuje ekspert Sky Sport Italia Gianluca Di Marzio, Brazylijczyk miał w ostatnim czasie wykazać się pewną otwartością na przenosiny do Turynu. Arthur nie powiedział jeszcze “tak”, ale rozmowy z dyrektorem sportowym Starej Damy Fabio Paraticim trwają.

Arthur przenosząc się do Juventusu mógłby liczyć na znaczący wzrost wynagrodzenia. Juventus ma oferować mu zarobki w wysokości pięciu milionów euro rocznie, co jest kwotą ponad dwa razy większą od tej, którą otrzymuje w Barcelonie.

Czas na transfer do 30 czerwca

Jeżeli Juventusowi uda się znaleźć porozumienie z brazylijskim pomocnikiem, oba kluby będą musiały uzgodnić szczegóły transakcji do 30 czerwca ze względów budżetowych. Jeżeli tak się nie stanie, transfer nie dojdzie do skutku. Pjanić jest obecnie wyceniany na 70 milionów euro, natomiast Arthur na 80 milionów euro. Oznacz

Komentarze