Cztery kluby w grze o snajpera Napoli. Jeden gigant odpadł z wyścigu

Co nowego wiemy w sprawie potencjalnego hitowego transferu gwiazdy Serie A? Victor Osimhen może trafić do jednego z czterech gigantów europejskiego futbolu. Kto odpadł z wyścigu? Mistrz Niemiec.

Victor Osimhen
PressFocus Na zdjęciu: Victor Osimhen
  • Victor Osimhen w lecie może zmienić klub
  • Nigeryjczykiem interesują się giganci europejskiego futbolu
  • Kto zrezygnował z transferu gwiazdy Serie A?

Tu może trafić Osimhen

Florian Plettenberg przekazał nowe wieści dotyczące możliwych przenosin jednego z obecnie najlepszych zawodników świata. Gdzie może trafić Victor Osimhen? Zgodnie z doniesieniami niemieckiego dziennikarza w grze o podpis Nigeryjczyka aktualnie rywalizując cztery wielkie marki: Chelsea, Manchester United, Manchester United i Paris Saint-Germain. Każdy z tych klubów jest w stanie wyłożyć wymaganą kwotę, wynoszącą ponad 100 milionów euro.

Wysoka suma odstępnego sprawiła, że z wyścigu zrezygnował Bayern Monachium. Bawarczycy nie są w stanie spełnić żądań finansowych Napoli i Aurelio De Laurentiisa.

W gronie potencjalnych przyszłych pracodawców Osimhena może dziwić obecność Obywateli, w których kadrze znajdują się Erling Haaland i Julian Alvarez, jednak klub z Etihad nie zamierza przepuszczać najmniejszej okazji na wzmocnienie składu.

Komentarze