Conte nie dla Bayernu. Dostanie wielką ofertę

Antonio Conte od ponad roku pozostaje bezrobotny. Nie oznacza to bynajmniej, że zniknął z rynku trenerskiego. Według ostatnich doniesień nie przejmie Bayernu Monachium, ale otrzyma intratną ofertę od innej dużej marki.

Antonio Conte
Obserwuj nas w
Mark Pain / Alamy Na zdjęciu: Antonio Conte
  • Minął już rok, odkąd Tottenham Hotspur zwolnił Antonio Conte
  • Włoch wciąż znajduje się jednak w kręgu zainteresowań wielkich klubów
  • Według doniesień z Italii, szkoleniowiec otrzyma wielką ofertę z SSC Napoli

Mistrz Włoch nie chce marnować kolejnego sezonu. Conte kluczem

Sezon 2022/2023 był jednym z najlepszych w całej historii SSC Napoli. Zespół spod Wezuwiusza w pięknym stylu sięgnął po mistrzostwo Włoch, wprawiając swoich fanów w ekstazę. Tego stanu nie udało się jednak utrzymać na długo. Bieżąca kampania naznaczona jest licznymi zmianami trenerów i wielkim obniżeniem lotów. Po 30 kolejkach Partenopei zajmują zaledwie ósmą lokatę ze stratą pięciu punktów do strefy europejskich pucharów – nie mówiąc o Lidze Mistrzów.

Aurelio De Laurentiis postawił przed sobą ambitny cel. Zamierza błyskawicznie odświeżyć markę klubu, zatrudniając wielkie nazwisko. Według CalcioNapoli24, biznesmen osobiście angażuje się w negocjacje z Antonio Conte. Włoski szkoleniowiec od ponad roku jest bezrobotny po tym, jak zwolnił go Tottenham Hotspur. Wciąż jest jednak marką samą w sobie na rynku. Ostatnio z jego usług ostatecznie zrezygnował Bayern Monachium, co zamierza wykorzystać Napoli. 54-latek ma z miejsca przywrócić Partenopei blask i poprowadzić drużynę do trofeów.

W najbliższą niedzielę wciąż urzędujących mistrzów Serie A czeka wyjazd na stadion Monzy.

Czytaj więcej: Legenda Manchesteru United z zaskakującymi słowami o wyścigu mistrzowskim.

Komentarze

Na temat “Conte nie dla Bayernu. Dostanie wielką ofertę