Chelsea omawia z Benfiką proces płatności za transfer gwiazdy mundialu

Enzo Fernandez
fot. PressFocus Na zdjęciu: Enzo Fernandez

Chelsea prowadzi rozmowy z Benfiką Lizbona w sprawie transferu z udziałem Enzo Fernandeza. Informacje na ten temat przekazał dziennikarz TyC Sports Cesar Luis Merlo. Głównym tematem dialogu jest struktura wypłaty 127 milionów euro za zawodnika. Taką sumę jest gotowy wyłożyć klub ze Stamford Bridge.

  • Nabiera kształtów ewentualny transfer z udziałem Enzo Fernandeza
  • dziennikarz Cesar Luis Merlo przekazał, że trwają rozmowy w sprawie zmiany klubu przez piłkarza
  • Chelsea jest gotowa zapłacić za zawodnika Benfiki krocie

Enzo Fernandez kolejnym wzmocnieniem Chelsea?

Chelsea pracuje solidnie nad tym, aby wzmocnić się w środku pola. Tym bardziej że niepewna jest przyszłość w klubie takich zawodników jak Jorginho, czy N’Golo Kante.

Dziennikarz TyC Sports Cesar Luis Merlo przekonuje, że nabrały rozmachu rozmowy między działaczami Chelsea i Benfiki w sprawie transferu Enzo Fernandeza. Strony starają się ustalić, jaka część kwoty w wysokości 127 milionów euro ma być kwotą podstawową, a jaka ma być premia. Musi być również ustalony sposób płatności.

Warte podkreślenia jest, że tylko taka suma wchodzi w grę. Wiadomo, że Chelsea nie bierze pod uwagę opłacania żadnej dodatkowej rekompensaty z tytułu transferu z udziałem argentyńskiego pomocnika. Finalizacja transakcji Enzo Fernandeza nie będzie łatwa, ale władze The Blues są zdeterminowane, ale zamknąć transfer.

Enzo Fernandez wystąpił w tej kampanii w 24 spotkaniach Benfiki. Strzelił w nich trzy gole, a ponadto zaliczył cztery kluczowe podania.

Czytaj więcej: Chelsea finalizuje transfer mistrza Norwegii

Komentarze